2014

Projekt AIESEC realizowany jest przez nasze liceum we współpracy ze Szkołą Główną Handlową, któa jest narodowym koordynatorem zadania.

AIESEC umożliwia studentom z całego świata odbycie swoistej praktyki w najrozmaitszych zakątkach wszystkich kontynentów.

Przez tydzień Terry (Nowa Zelandia), Claire (Chiny) oraz Vincente (Meksyk) goszczą w naszym liceum, prowadzą zajęcia, uczestniczą w rozmaitych przedsięwzięciach, nocują w rodzinnnych domach uczniów. Poznają przez to naszą kulturę, a nasi uczniowie mogą dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o życiu i kulturze krajów z których pochodzą studenci. Środkiem komunikacji jest oczywiście język angielski.
To obustronnie ciekawe i pożyteczne przedsięwzięcie, które daje wiele radości i satysfakcji.