WYCHOWANIE

AKCJA SPOŁECZNA STOWARZYSZENIA "MEMORIA"

1 listopada 2019 grupa osób z I Liceum, wespół z uczniami Zespołu Szkół nr 1, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego oraz gimnazjów wzięła udział w akcji społecznej, której celem jest zebranie środków na renowację starych nagrobków na cmentarzu przy ulicy Chopina.

Organizatorem akji jest Stowarzyszenie "Memoria", któremu przewodniczy Dyrektor Biblioteki Miejskiej Hanna Lecyk.

Udział w akcji wzięły osoby: Julia Ambroziak, Julia Barcik, Karolina Bogucka, Gabriela Chmielewska, Patrycja Danielak, Dariusz Gdula, Julia Hawryluk, Oliwia Iwańska, Olga Janista, Wiktoria Jasieńczuk, Julia Kobryń, Dominika Kondraciuk, Błażej Kościński, Filip Kozłowski, Emilia Krochmal, Piotr Krysiak, Kamil Laskowski, Patryk Laskowski, Julia Leoniec, Jakub Maksymiak, Natalia Malinowska, Michał Maliszewski, Aleksandra Michałowska, Paulina Mikołajczyk, Dominik Mitura, Julia Niemirka, Filip Nowaczewski, Grzegorz Pełczyński, Ewa Praska, Gabriela Ratyńska, Olga Sadło, Julia Wielogórska, Natalia Wróblewska, Bartosz Wyszomirski oraz Agnieszka Mikołajczuk, Krystyna Skorupka, Anna Kuryłek.

Podziękowania dla wszystkich uczennic i uczniów. Większość z nich uczestniczyła w kweście po raz drugi lub trzeci.