PO LEKCJACH

22 FINAŁ

WIELKIEJ ORKIESTRY

ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

12 stycznia 2014 odbył się już 22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczne działania Powiatowego Sztabu WOŚP naszego miasta mile zaskoczyły sokołowskich mieszkańców. Ogromnym zaangażowaniem wykazali się również uczniowie z naszej szkoły, jako wolontariusze i nauczyciele pełniąc dyżury podczas całej akcji.

Na scenie głównej, znajdującej się w Zespołe Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim pojawili się m.in.: jako prowadząca Olga Kalicka - aktorka z serialu Rodzinka.pl, orkiestra OSP, Szara Band, Sławek Hardej z zespołem, Stara Kuźnia, Hoyraki, uczestniczki programu The Voice of Poland- Jagoda Kret i Marzena Ugorna oraz nasz szkolny zespół Prowokacja w składzie:

Paulina Woźniak- wokal
Ada Filipczuk- perkusja
Kamil Kuczborski- gitara solowa
Bartek Kotowski- gitara rytmiczna
Tomek Zawadzki- gitara basowa

Owoc pracy naszych uczniów można obejrzeć:

O.N.A. - Znalazłam - tutaj / Bajm - Co mi Panie dasz - tutaj

Dżem - Jak malowany ptak - tutaj

Autorem filmów jest Paweł Woźniak, a autorem zdjęć Michał Charyton.
                                                                                           Paulina Woźniak

.